Brama garażowa Hörmann

Spółka Hörmann od lat profesjonalizuje się branżą budowlaną a także bywa najdoskonalszym wytwórcą bram uchylnych, a także napędów. Marka Hörmann jest marką rodzinną funkcjonującą na obszarze dziesięcioleci. Tworzy warunek najnowszych rozwiązań a także najlepszej gatunkowości produktów.

Firma Hörmann jest kierowana już przez trzecie i czwarte pokolenie wnuków, oraz prawnuków twórcy marki, Augusta Hörmann.

Partnerami ponoszącymi prywatną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Główna centrala spółki usytuowana jest w Komornikach pod Poznaniem. W owym miejscu poza biurami bazy, mieszczą się także magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Ponadto, firma posiada cztery agentury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całości spółka angażuje w nich ponad stu wysoce doświadczonych etatowców. Marka Hörmann Polska sp. z o.o ma rozległą sieć partnerów handlowych na obszarze całego kraju. Gwarantuje ona szybki i fachowy serwis oraz zapewnia dogodną, fachową obsługę klienta.