Zobacz możliwości przyczep specjalistycznych.

Nasze przedsiębiorstwo od lat doskonali się w otrzymywaniu przyczep ciężarowych.

Nasze przyczepy są tworzone z odpowiedniej klasy tworzyw. Zadbaliśmy o trywialne detale. Burty naszych przyczep są glinowe zaś, powierzchnia transportowa przyczepy została stworzona ze sklejki antypoślizgowej, w tym ponadto, wodoodpornej.

Podłogi w naszych przyczepach są tworzone z szlachetnej wartości blachy stalowej ocynkowanej, aluminiowej bądź kombinacji płyty sklejkowej z blachą stalową ocynkowana lub aluminiową. Na dobitek, w każdej z przyczep są posadowionewbudowane żabki ładunkowe, tak aby w nośny patent było można dostawiać jakikolwik klas materiałów.

Na specyficzne obstalunki doprowadzamy na przyczepach plandeki i stelaże. Każda z naszych przyczep jest zagospodarowana w podjazdy i wciągarki, dzięki takiemu sposobowi nasze przyczepy mogą równocześnie służyć jako przyczepa ciężarowa i laweta. Z naszej propozycji zalecamy przyczepę uchylną, kryjącą aparaturę siłownika hydraulicznego, naówczas przyczepa może służyć jako laweta do przemieszczania pojazdów osobowych, a także do komunikacji wszelkich machin specjalistycznego użytku.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z postępową kontrofertą jak również, skorzystania z sprzedaży promocyjnej.

Dodaj komentarz